Kafijas automāti:
Philips 2000 sērija
Philips 2000
Philips 2000

Philips 2000 – pats mazākais automātiskais kafijas aparāts pasaulē uz šo dienu. Ar sēriju Philips 2000 kompānija Philips pierāda, ka korporācija Philips ir neapstrīdams līderis kafijas iekārtu izstrādes un izgatavošanas jomā. Modeļos 2000 ražotājs piedāvā innovatīvu dizinu un tehnisko jaunā mini-formāta pilnību, kas augsti novērtēts kafijas automātu tirgū pēdējo divu gadu laikā. Par pamatu tika ņemti paši pieprasītākie un iemīļotie Saeco Odea modeļi.

Konstruktori un tehnologi parādīja pārsteidzošu tehnisko izdomu un pielietoja to mazā izmērā. Jaunajai kafijas automātu līnijai Philips 2000 ir raksturīgas egonomiskas iezīmes, tie ir ērti apkalpošanā un pietiekami funkcionāli. Kafijas automāta platums ir tikai 295 milimetri, augstums - 325!

Kafijas automātu Philips 2000 atšķir absolūts kompaktums un zema cena, kas nonoliedzami apstiprina Saeco līdera pozīcijas mājas lietošanas kafijas automātu segmentā. Kafijas automāti Philips 2000 ir pilnībā funkcionāli aparāti, neskatoties uz mazajiem izmēriem, to iespējas un espresso kvalitāte apmierinās īsteno espresso un amerikano mīļotāju prasības. Philips 2000 ir aprīkots ar tvaika padeves caurulīti un uzgali panarello, kas bez šubām priecēs kafijas-piena dzērienu:kapučīno, latte, makiato mīļotājus. Philips 2000 ir īpaši klusas kafijas dzirnaviņas ar keramiskajiem nažiem, kas samaļ pupiņas tieši pirms kafijas pagatavošanas. Elektroenerģijas ekonomijas sistēma ievadīs kafijas automātu guļošajā režīmā pēc 60 minūtēm, ja jūs aizmirsāt izslēgt apparātu. Ekspluatācijas komfortablitāte ir papildināta ar frontāli pieejamiem un noņemamiem rezervuāriem priekš ūdens un kafijas atkritumiem.

Philips 2000 gabarīti ļauj izvietot šo modeli pat ļoti ierobežotā virtuves platībā, bet konteineri ūdenim un atkritumiem izņemas frontāli, kas ļoti atvieglo kafijas automāta ekspluatāciju. Kafijas automāts Philips 2000 ir aprīkots ar vienkāršu un drošu elektromehānisku vadības paneli, kas arī ir novietota frontālajā daļā.

Moderna noapaļotā Philips 2000 korpusa forma ir BMW Design Group dizaineru roku darbs. Philips 2000 ir radīts tiem, kas dzer espresso un kapučīno.

Specifikācija Philips 2000

Specifikācija

Philips Saeco
Xsmall Class Black

Izmērs (platums х augstums х dziļums), mm

295х325х420

Krāsa

sudraba/melns

Korpusa materiāls

ABS plastmasa

Kafijas dzirnaviņas

Keramiskās

Kafijas maluma regulēšana

Kafijas porcijas programmēšana

Vienlaicīgi divu tasīšu pagatavošana

Priekšlaicīga kafijas samitrināšana

Karstā ūdens/tvaika caurulīte

Piena putošanas uzgalis - Pannarello

Izņemams pagatavošanas bloks

Gaismas indikatori

Pupiņu konteinera tilpums, gr

180

Izmantotās kafijas konteiners (porcijas)

8

Kafijas daudzuma programmēšana uz porciju, gr

8,5

Ūdens bākas tilpums, l

1

Jauda (W)

 

1300

Svars, kg

8,9

Ūdens sūkņa spiediens, bar

15

Garantija

2 gadi