Saquella kg kafijas pupiņas


Pupiņu kafija

"SAQUELLA MAJOR" 1000 gr.

Pateicoties atsevišķai arabikas pupiņu grauzdēšanai (95%) izaudzētām labākajās Centrālamerikas plantācijās, šai kafijas šķirnei ar mazu kofeīna saturu, piemīt ļoti maiga un dižciltīga garša, bet nelielais robustas daudzums (5%) ļauj iegūt noturīgu un vienmērīgu kafijas putiņu. Kafija "SAQUELLA MAJOR" ir ideāla kapučīno pagatavošanai.Pupiņu kafija

"SAQUELLA ORO" 1000 gr.

Šīs kafijas lieliskā garša ir izsmalcinātu labāko arabikas šķirņu (85%) un robustas (15%) no Javas salas kombinācija. Dzēriens ar mazu kofeīna saturu, vieglu karameļu piegaršu un intensīvu noturīgu aromātu. "SAQUELLA ORO" – tā ir labākā kafija īstiem lietpratējiem. Ideāla izmantošanai visā dienas garumā.


Pupiņu kafija

"SAQUELLA NAPOLI" 1000 gr.

Šis maisījums ir radīts no labākajām Brazīlijas , Centrālamerikas un Āfrikas arabikas (65%) un robustas (35%). Klasiskās Itāļu grauzdēšanas metodes piešķir "SAQUELLA NAPOLI" stipru, un tai pašā laikā kārdinošu aromātu. Pateicoties veclaicīgai receptūrai un mūsdienīgu iekārtu pielietojumam, šī kafija ir ideāla visu veidu pagatavošanai.


Pupiņu kafija

"SAQUELLA CREMA" 1000 gr.

Aromātiska kafija ar piesātinātu garšu un augstu kofeīna saturu, iegūta Robustas pupiņu (60%) un arabikas (40%) no Indijas un Āfrikas maisījumam. "SAQUELLA CREMA" – “klasiska” rīta Itāļu “espresso”, ideāla kafija cilvēkiem ar labu gaumi.


Pupiņu kafija

"SAQUELLA Espresso Napoli" 1000 gr.

Šis maisījums ir radīts no labākajām brazīlijas un centrālamerikas arabikas (60%) šķirnēm un āfrikas robustas (40%). Klasiskas itāļu grauzdēšanas metodes piešķir Espresso Napoli stipru, un tai pašā laikā maigu un valdzinošu aromātu. Pateicoties seno recepšu pielietošanai un jauno tehnoloģiju izmantošanai, šī kafija ir ideāla pie jebkura pagatavošanas veida.


Pupiņu kafija

"SAQUELLA Fazenda Gusto Bar " 1000 gr.

Šī kafija ir ražota pēc klasiskas itāļu raceptūras un grauzdēšanas tehnoloģijas izmantojot labākās kafijas pupiņas no brazīļu un āfrikāņu plantācijām, kas ļauj iegūt ideālas garšas īpašības un apbrīnojamu īsta itāļu “espresso”aromātu pie jebkura pagatavošanas veida. Robustas 40% pievienošana piedod šai kafijai pikantu rūgtumiņu un ļauj iegūt noturīgas kafijas putiņas. 
 
Saquella 250gr maltā kafija     
 
 
Saquella kafija tabletēs PODs 6,7gr

POD tablešu kafija

"SAQUELLA POD System Regular " 6,5 gr - 150gab/iepak.

Kafijas maisījums no 65% arabicas šķirnēm un 35% - robustas. Tai ir spēcīga un aromātiska garša ar vieglu šokolādes noti un stipru pēcgaršu ko rada rabustas maisījums.


POD tablešu kafija

"SAQUELLA POD System 100% Arabica " 6,5 gr - 150gab/iepak.

Kafijas maisījums no dažādu valstu arabikas pupiņām. Šim maisījumam ir raksturīgs mazs kofeīna daudzums, samtaina un maiga garša un ideāla priekš ikdienas kafijas baudīšanas.