Kafijas automāti:
Philips Saeco Intelia Cappuccino HD8753/19
Philips Saeco Intelia Cappuccino HD8753/19

 

Philips Saeco Intelia Cappuccino HD8753/19

Kafijas automāts Philips Saeco Intelia Cappuccino — tas ir ideāls apvienojums kompaktā izmēra, kvalitātes, dizainaun ekskluzīvi izejmateriāli (nerūsējošais tērauds).

Neatkarīgi no tā, kādus dzērienus Jūs esat iecienījuši — espresso, kapučīno vai amerikāņu kafiju (atšķaidītu ar ūdeni) — Jūsu dzērieni tiks pagatavoti nekavējoties, pēc vienas pogas nospiešanas. Kafijas automāti Philips-Saeco ļaus noregulēt iestādījumus, lai pagatavotais dzēriens pilnībā atbilstu Jūsu gaumei — no stiprākās espresso kafijas līdz pat vieglākajai amerikāņu kafijai.

Kafijas automātam Philips Saeco Intelia Cappuccino ir ērts trīs krāsu LCD displejs, kuru ir viegli izprast. Automāta displejs ir apgādāts ar viegli izprotamām ikonām, un priekš daudz ērtākas izmantošanas tie tiek apgaismoti dažādās krāsās atkarībā no situācijas: sarkana krāsa prasa no cilvēka attiecīgo rīcību, dzeltena krāsa nozīmē ka automāts ir "aizņemts" (piemēram, silda ūdeni), zaļš nozīmē ka gatavs darbam.

Galvenā kafijas automāta Philips Saeco Intelia Cappuccino atšķirība no sērijas Intelia — iebūvēts piena trauks, Jums ir nepieciešams tikai pieliet pienu un nospiest pogu kapučīno. Dzēriens būs gatavs jau pēc vairākām sekundēm, un piena putas tiks pievienotas automātiski.

Izmantošanas vieglums kafijas automātam Philips Saeco Intelia Cappuccino ietver sevī arī vieglu kopšanu: pateicoties automātiskajiem skalošanas cikliem un atkaļķošanu Jūs neapšaubāmi gūsiet baudu no ikdienas kafijas automāta lietošanas daudzus gadus pēc kārtas. Tieši tādēļ kafijas automātu Philips Saeco Intelia Cappuccino izvēlas daudzi kafijas mīļotāji visā pasaulē.

Specifikācija Philips Saeco Intelia Cappuccino HD8753/19

Specifikācija

Philips Saeco
Intelia Cappuccino

Izmērs (platums х augstums х dziļums), mm

256x340x440

Krāsa

melna

Korpusa materiāls

ABS plastmasa

Kafijas dzirnaviņas

Keramiskās

Kafijas maluma regulēšana

Kafijas porcijas programmēšana

3 dažādi tilpumi

Vienlaicīgi divu tasīšu pagatavošana

Priekšlaicīga kafijas samitrināšana

Karstā ūdens caurulīte

Automātiska piena putošana

tvertne 0.3 L

Kafijas temperatūras regulēšana

Izņemams pagatavošanas bloks

Displejs

Trīskrāsu LCD

Maltas kafijas izmantošana

Pupiņu konteinera tilpums, gr

250

Izmantotās kafijas konteiners (porcijas)

10

Kafijas daudzuma programmēšana uz porciju, gr

6 - 10

Ūdens bākas tilpums, l

1,5

Jauda (W)

 

1400

Svars, kg

10

Ūdens sūkņa spiediens, bar

15

Garantija

2 gadi